میا پلیز کیست و کوروش با او چه نسبتی دارد(همه چیز درباره میا پلیز)

عکس میا پلیز
عکس میا پلیز

سلام بچه ها چطورید و خوش اومدید به این مطلب من امروز اومدم هر چی درباره میا پلیز میدونم رو بهتون بگم . و اینارو از سایت imdb و غیره ورداشتم حتما شما هم طرفدار این یوتیوبر ایرانی هستید و دنبال این هستید که یک اطلاعاتی از ایشون بدست بیارید حالا سن یا هر چیزی پس قبل از اینکه بریم سراغ ادامه مطلب این نوشته رو لایک کنید با این کار حمایت بزرگی از من میکنید خیلی ممنون.

میا پلیز(کیمیا روانگر) در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۷۱ در تهران متولد شد و در انجا نیز بزرگ شد او با یک خواهر به اسم نازی روانگر و یک برادر به اسم خشایار روانگر بزرگ شد.

کیمیا نوشتن و نقاشی را از ۴ سالگی آغاز کرد و به ان علاقه مند شد و پدر و مادرش از همان ۶ سالگی به استعداد هنری او پی بردند بنابراین او در ۶ سالگی در کلاس های موسیقی و هنر ثبت نام کرد.

او پس گرفتن رتبه ۲ در ازمون ورودی دانشگاه ملی ایران در رشته طراحی صنعتی در دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد و در سال ۱۳۹۵ مدرک لیسانس خود را دریافت کرد او با علاقه به طراحی و ساخت بازی های رایانه ای در سال اخر تحصیل خود در دانشگاه در یک شرکت توسعه دهنده بازی به نام رهنما شروع به کار کرد و بعد از فارغ التحصیلی او به سمت گرافیک رفت.

در سال ۱۳۹۶ ماه مه کیمیا کانال یوتیوب خود را با نام”Miaplays” راه اندازی کرد و او در ان کانال شروع به بارگذاری فیلم های برای سرگرم کردن و نشان دادن خود کرد و به عنوان اولین یوتیوبر زن در ایران شناخته شد و او در حال حاضر در ونکوور کانادا زندگی میکند.

قد میا پلیز ۱۷۰ سانتی متر است و سن او ۲۸ سال است و وزن او اکنون معلوم نیست رنگ چشم مشکی

در امد میا پلیز هنوز از یوتیوب معلوم نیست و هنوز هیچ منبع معتبری پیدا نشده که بگه میا چقد از یوتیوب در امد داره اما احتمالا او در امد بسیار بالایی از یوتیوب داره.

اما بریم سراغ اصل موضوع اصلا کوروش با میا پلیز چه نسبتی داره و برای چی توی تمام ویدیو های اون حضور داره؟

خب بچه ها در اخرین مصاحبه ای که منوتو با میا و کوروش انجام داده اون هارو دو زوج دوست داشتنی تشبیه کرد به نظر شما این چه معنی میده و همین طور که میدونید میا الان نزدیک ۳ سال هست که با کوروش دوسته و اونو کامل میشناسه اگر هم ویدیو های یوتیوب میا رو نگاه کرد باشید میبیند که توی یکی از ویدیو های اون عکس کاور ویدیو عکس یک بچه است که روی اون نوشته شده بچه مون؟ و کوروش میا هم کنار اون هستند پس نتیجه میگریم که کوروش و میا با هم نامزد هستند یا ازدواج کردند یا دوست صمیمی هستند و گرنه دلیلی دیگه ای نداره که میا کوروش رو داخل تمام ویدیو هاش بیاره.

جستجو های پرطرفدار درباره میا پلیز:

آیا میا سیگار میکشد؟

خیر از سیگار استفاده نمیکند

آیا میا آشپزی بلد است؟

خیر بلد نیست

آیا میا به باشگاه میرود؟

معلوم نیست

آیا میا از نوشیدنی های الکلی استفاده میکند؟

خیر استفاده نمیکند

سرگرمی های میا چه چیز هایی است؟

اینترنت ، خواندن ، عکاسی ، مسافرت ، گشت و گذار در اینترنت ، بازی کردن فورتنایت

پدر میا چه کسی است؟

علی روانگر

مادر میا چه کسی است؟

معلوم نیست

توجه کنید دوستان من هر چیزی که اینجا نوشتم از یک سایت معتبر براتون به فارسی ترجمه کردم و چیزی از خودم ننوشتم و این عکس اول مطلب هم خودم درستش کردم?

خب بچه ها من هر چی میدونستم گفتم و امیدوارم این مطلب براتون مفید بوده باشه خیلی عشقید و مواظب خودتون باشید خدانگهدار.

نویسنده مطلب: ARMAN

منبع مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.