بیوگرافی علی سعید مسگری

بیوگرافی علی سعید مسگری

به نام خدا
من علی سعید مسگری هستم.
در ابتدای این نوشته بگم که هدف از نوشتن (بیوگرافی علی سعید مسگری ) مقاله این هست که کسایی که میخوان منو بیشتر بشناسن کمکی کرده باشم.
این مقاله رو به زبان عامیانه مینویسم و امیدوارم که هم با من احساس راحتی کنید و هم اینکه مورد نظرتون واقع شده باشه.

من یه طراح سایت هستم که در حال حاضر 20 سال سن دارم.

شروع کلاس ها و علاقه

شروع علاقه ی من به طراحی سایت حدودا از سال سوم راهنمایی شروع شد که برای اموزش html و css به اموزشگاه فنی تهران که تو خیابان انقلاب بود رفتم.

البته قبل از اینکه بخوام برم کلاس html , css ، دوره ی ICDL رو هم گذرونده بودم و مدرکش رو گرفته بودم.

تو کلاس html , css خیلی حرفه ای شروع کرد و واقعا کمک بسزایی تو دوران هنرستان بهم کرد ، به طوری که تو هنرستان ، جز بهترین کسایی بودم که html , css رو بلد بودن.

البته اینم بگم که از روی اخلاق بدی که دارم کلاس html , css رو نصفه تموم کردم و دیگه سرکلاس نرفتم با علاقه ای که بهش داشتم.

بیوگرافی علی سعید مسگری

هنرستان و شروع کدنویسی ها

تو هنرستان دیگه درسایی مثل سی شارپ (C#) و پایگاه داده (SQL) شروع شد و در کنار این دوتا طراحی وب هم داشتیم که من اولین نفر کلاس شدم و از این رو خیلی خوشحال بودم.

میشه گفت متاسفانه یا خوشبختانه به C# علاقه ای نداشتم و اصلا خوب یاد نگرفتم ولی هر روز علاقم به طراحی سایت و html , css بیشتر میشد.

من هنرستان رو سال 96 تموم کردم.

قبولی در کنکور

کنکور سال 96 که 13 مرداد برگزار شد ، قبول شدم. میشه گفت اون روزا جزئی از بهترین روزای عمرم بود ، چون هم اینکه خانوادمو سرافراز کرده بودم و هم دانشگاه خوبی رفته بودم.
بازم متاسفانه یا خوشبختانه باید بگم که من ورودی بهمن قبول شده بودم و باید بهمن میرفتم دانشگاه و حدود 4 5 ماه تایمم خالی بود و کاری نداشتم.

استخدام در شرکت

خب ، میرسیم به یکی از اتفاقات مهم زندگیم که خرداد سال 1398 به یه شرکت فناوری اطلاعات رفتم. اولش حدود 2 ماه کارآموزی اونجا بودم و بعدش مشغول به کار شدم. تو این شرکت با وردپرس و دنیای بزرگتری از دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ آشنا شدم. شرکت فناوری اطلاعات زیفا ، شرکتی هست که من تو اونجا استخدام و مشغول به کار در قسمت طراحی سایت شدم.

سخن پایانی

من به مرور زمان این مقاله ( بیوگرافی علی سعید مسگری ) رو کامل میکنم و حتما به این مقاله و مقالات سایتم سر بزنید.
امیدوارم از این مقاله و دلنوشته ی خودم لدت برده باشید و خوشحال میشم اگه نظری داشتید برام بنویسید.
بیوگرافی علی سعید مسگری

نویسنده مطلب: علی سعید مسگری

منبع مطلب

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.