بیوگرافی کامل امیر مقاره خواننده ماکان بند + عکس

ما در این مقاله قصد داریم بیوگرافی کامل امیر مقاره که خواننده ماکان بند می باشد را به همراه عکس با شما به اشتراک بگذاریم، در ادامه در مورد برادر، علایق، همسر، مادر و … امیر مقاره هم صحبت خواهیم کرد.

بیوگرافی امیر مقاره

بهتر است که بیوگرافی امیر مقاره را به شکل یک زندگینامه برای شما توضیح دهیم که کمی مقالمون جذابتر باشد.

عکس بانمک از کودکی امیر مقاره
عکس بانمک از کودکی امیر مقاره

آقای امیر مقاره در سومین روز از دی ماه 1374 در استان تهران در به دنیا آمد. امیر از 17 سالگی به عنوان مدل مشغول به کار شد و بعد از مدتها، تصمیم به خوانندگی گرفت و آهنگ های تکی و دوتایی از دیگر خواننده های جوان آن زمان بیرون داد.

همچنین به گفته امیر مقاره در برنامه دورهمی، وی در کنار خوانندگی اش در رستوران پدرش به عنوان پیک موتور مشغول به کار بوده و به پدرش کمک میکرد.

در همایشی از آقای یاشار خسروی برای انتخاب خوانندگان ماکان بند، امیر مقاره از آهنگ های خودش فایل صدایی را برای ایشان فرستاد و این صدا توسط یاشار خسروی تایید شد و این تایید شدن، آغاز ماجرای ماکان بند او بود و در سال های گذشته هم لقب مگا استار را در ایران گرفت.

امیر مقاره از کودکی حالت بوری در موهایش داشت و این فکر و نظرییه اشتباه رسانه ها به اینکه امیر موهایش را رنگ کرده است کاملا غلط میباشد و این مورد در عکس کودکی امیر مقاره که بالا قرار دارد نیز مشخص است.

همچنین امیر در سال 1400 دست به شاخه بازیگری نیز زد و در سریال جزیره، به عنوان نقش اصلی بازی کرد. بازیگری امیر مقاره در این سریال به عنوان اولین بازی خودش عالی بود و مورد تحسین خیلی ها قرار گرفت.

خوانندگی امیر مقاره در ماکان بند

امیر مقاره در کمتر از چند سال، به همراه گروه ماکان بند و انتشار آهنگ هر بار این درو، به شهرت رسید. و بعد از خواندن آهنگ جذاب و غمگین “یه لحظه نگام کن” دقیقا پس از آهنگ هر بار این درو، مهر و امضای شهرت خودش و گروهش را در ایران زد.

عکس خوانندگی امیر مقاره در استیج
عکس خوانندگی امیر مقاره در استیج

امیر مقاره صدای بم و بسیار زیبایی دارد و با صدا و آهنگ های دلی خودش، مخاطبان زیادی را جذب خودش کرده است.

سایت ماکان بند آهنگ های امیر مقاره را در یک صفحه گذاشته است، شما میتوانید آهنگ های دوست داشتنی و صدای دلنشین امیر را هم گوش دهید.

امیر مقاره چند سال دارد؟

همانطور که در اول مقاله گفته شد، امیر متولد دی 74 است، پس با این حساب امسال امیر مقاره 26 سال سن دارد.

علایق امیر مقاره

علایق امیر مقاره را میتوان در عشق به خدا، مادر و دختر بچه آینده خودش خلاصه کرد. ولی در ادامه علایق جزئی تر امیر را نیز برای شما میگویم.

عکس امیر مقاره
عکس امیر مقاره

اگر کمی جزئی تر بخواهم از علایق و چیز های مورد علاقه امیر مقاره برایتان بگوییم، رنگ مورد علاقه او نارنجی، مشکی، قرمز هست. خواننده مورد علاقه وی میتوان به رپر ایرانی به نام یاس اشاره کرد. و همچنین یکی از خواسته ها و آرزو های امیر این است که یک خانه مزرعه ای در دل جنگل و کوه داشته باشد.

اینا از علایق امیر مقاره بود که تابحال از زبانش شنیده شده است.

خانواده امیر مقاره

در مورد خانواده امیر مقاره میخواهیم صحبت کنیم که یک خانواده خیلی مهربان و عزیزی دارد.

برادر امیر مقاره

اسم برادر امیر مقاره، علی است که عکس آن را در زیر مشاهده میکنید. امیر مقاره در برنامه دورهمی اعلام کرد که تابحال عاشق شده است و عشق آن، برادر او بود. امیر و برادرش به شدت شبیه همدیگر هستند.

برادر امیر مقاره
برادر امیر مقاره

مادر امیر مقاره

شاید باورتان نشود ولی هیچ کسی و در هیچ جایی از مادر امیر مقاره صحبتی نکرده و نشده است. به احتمالی هم مادر امیر مقاره بخاطر نزدیکی بیش از حد به خدا و مذهبی بودنش، این صحبت نکردنه به وجود آمده است.

جالب است بدانید مادر او تابحال در هیچ یک از کنسرت هایش شرکت نکرده است.

پدر امیر مقاره

آقا فرهاد، پدر امیر مقاره، که میتوانید عکس پدر و پسری آنها را در زیر مشاهده کنید. پدر امیر دقیقا برعکس مادرش، تقریبا در تمام کنسرت های تهران امیر حضور داشته است.

پدر امیر مقاره
پدر امیر مقاره

خواهر امیر مقاره

برخلاف خیلی از رسانه ها از رونمایی خواهر امیر مقاره، امیر مقاره هیچ خواهری ندارد. امیر به همراه برادرش علی، دو تا فرزند هستند.

امیر مقاره عکس هایی در کنار خاله هایش عکس دارد که با دروغ و شایعه، گفته شده که خواهر امیر مقاره هستند که همانطور که گفته شد، این خبر کاملا اشتباه و غلط است.

امیر مقاره مذهبی و خدایی

امیر مقاره مذهبی است؟ به این سوال باید اینگونه پاسخ داد که امیر مقاره تمام دار و ندارش را از خدا میداند. و به شدت به خدا اعتقاد دارد. حتی متن آهنگ ماکان بند بنام خدا را او نوشته است و با رهام عزیز آن را خواننده اند. پس امیر مقاره را میتوان یک فرد خدایی دانست.

نویسنده مطلب: مرداد

منبع مطلب

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.