بیو گرافی اعضای بلک پینک

سلام

میخام شمارو بیشتر با اعضا بلک پینگ اشنا کنم ♡

بیو گرافی اعضای بلک پینگ با من{کیم جیسو} همراه باشید ♡

بلک پینک
بلک پینک

لالیسا
لالیسا

♡لیسا (Lisa)

لالیسا (پران‌پریا) مانابون با اسم هنری لیسا در بانکوک تایلند به دنیا آمده است. او رقصنده اصلی و رپر گروه بلک

پینک است و سن و سالی کمتر از بقیه‎ی اعضای گروه دارد. بیایید کمی درباره‌ی اسم لیسا حرف بزنیم، نام اصلی

این رپر در واقع پران‌پریا است اما بعد از گرفتن فال اسمش را به لیسا تغییر داد ♡

لالیسا
لالیسا

لیسا از گروه بلک پینک

علاقه‌ی شدید لیسا به آرایش (میکاپ) و رقص، او را به سمت این کار کشید و او تنها گزینه شرکت YG در آزمون استعدادیابی تایلند بود. لیسا استعداد بسیاری دارد و سعی می‌کند این مسئله را در هنرش نشان دهد. او در میان هواداران و بلینک‌ها بسیار محبوب و معروف است، به طوری که در تایلند لقب پرنسس تایلند را برایش انتخاب کردند.

جیسو
جیسو
کیم جیسو
کیم جیسو

جیسو

کیم جی سو 162 سانتیمتری و 45 کیلوگرمی در سئول کره جنوبی چشم به این دنیا گشود. او خواننده گروه بلک پینک و از اعضای گروه بلک پینک است که در کارهای ویژوال نیز دستی بر آتش دارد. جیسو در حدود 5 سال آموزش دید و پیانو و درام را یاد گرفت. او توانست آیدل کیپاپ شود. به خوبی انگلیسی را می‌فهمد اما هیچوقت انگلیسی صحبت نمی‌کند چون خجالت می‌کشد اما کره‌ای، چینی و ژاپنی را به خوبی حرف می‌زند. سومین عضو معرفی شده در گروه بلک پینک عاشق پیکاچو، پوکمون زرد بامزس و یک سگ دارد. کیم جیسو عاشق غذا های برنجی است.

جنی
جنی

جنی

جنی کیم متولد کره جنوبی اولین عضو معرفی شده از اعضای گروه بلک پینک است. جنی حدود 6 سال را آموزش دید تا به این موفقیت دست پیدا کند. جنی لباس‌های گران قیمت و مارک‌دار را بسیار دوست دارد و سعی می‌کند لباس‌های خوبی بپوشد به همین دلیل به او لقب Human Gucci را دادند. دو توله‌سگ دارد و یک زمان کوتاه با کای از گروه اکسو قرار می‌گذاشتند که از هم جدا شدند. برخی‌ از افراد معتقدند جنی بسیار زیباست و حتی می‌تواند جزو لیست 100 زن زیبای جهان باشد. جنی پسران جذاب را ترجیح می‌دهد

جنی رپر اصلی و خواننده‌ی گروه است و پیانو و فلوت را به خوبی می‌نوازد. او توانایی خود را در خوانندگی سولو هم به معرض نمایش گذاشته و سال 2018 به عنوان خواننده Solo هم فعالیتی داشته است اما بیشتر بر روی گروه و اعضای گروه تمرکز دارد تا بتوانند بیش از پیش موفقیت به دست اورند.

رزی
رزی

رزی

پارک چی یونگ با نام مستعار رزی در گروه بلک پینک به عنوان رهبر اصلی رقص و خواننده فعالیت می‌کند. رزی در نیوزلند به دنیا آمده و در ملبورن استرالیا تحصیل کرده است. خواهر رزی، آلیس نام دارد و بزرگتر از اوست. رزی 4 سال و 2 ماه را صرف تمرین و آموزش کرد تا در نهایت به عنوان چهارمین عضو بلک پینک معرفی شود. او دوست دارد نقاشی کند، گیتار بزند یا وقت خود را به دوچرخه سواری اختصاص دهد. رزی هم در میان بلینک‌ها بسیار محبوبیت دارد و او را با کمر باریک و صدای خاصش می‌شناسند، به همین دلیل لقب الهه بلک پینک را یدک می‌کشد.

اینم از بیوگرافی اعضا

امیدوارم خوشتون اومده باشه ❤

نویسنده مطلب: اسم نعرم حلع؟!🍷

منبع مطلب

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.